Hakkımızda

Ağız ve Diş Sağlığınıza Özen Gösterin

Kısa hikayemiz

40 yıldır var olduğumuz diş hekimliği bizim için artık çok severek yaptığımız bir hizmet. Dahası zincirleme devam eden ve tutku ile sürdürdüğümüz bir aile mesleği. Hastalarımızın yüzünde gördüğümüz memnuniyet ifadesi bizleri ziyadesi ile sevindirmeye yetiyor.

Babadan oğula her kuşak aile mesleğimiz üzerine yeni bir tecrübe ekledi. Aradan geçen 42 yıl içinde yepyeni teknolojilerle yılların tecrübesi birleşerek kaliteli bir uyum çıktı ortaya.

Tunalı hilmi caddesinde üniversite apartmanı B blok Ankara adresinde 42 yıldan fazla bir süre hizmet verdik.  2004 yılında küçük bir değişimle yine aynı binada A blokta hizmet vermeye devam ediyoruz. 

Hedefimiz

42 yıldan daha fazla bir zaman oldu. Her dönemde o dönemin en son teknolojisi ve uzmanlığı ile kaliteli hizmet sunduk. Yüzlerce hastamızın yüzündeki mutluluğun vesilesi olduğumuzu bilmek keyifli bir duygu. Her zaman olduğu gibi teknoloji ve uzman ekibimizle birlikte kalite seviyemizin çok daha üstünde yüz güldüren hizmetler sunmaya devam etmek, bilinir, tavsiye edilir, tercih edilir bir marka olmak ulaşmak istediğimiz hedefimiz.  

Projesyonel ekibimizi tanımak kalite ve tecrübelerimizi yakından görmek için sizleride kliniğimize bekliyoruz. Kliniğimize Nasıl Geleceksiniz ?..

Aşağıdaki haritamız Ankara Esenboğa Havalimanı merkezli olarak detaylı bir adres tarifidir. Harita üzerindeki sol menüden “Diğer Seçenekler” linkini tıkladığınızda Bulunduğunuz komuna bağlı olarak detaylı yol tarifiniz hazır olacaktır.